Karşı cinse daha çekici nasıl görünürüm ya da onun için vazgeçilmez kadın nasıl olurum gibi düşünceler birçok kadının aklını kurcalıyor. Hem kendiniz olmak hem de sizi vazgeçilmez görmesini sağlamak bunları yaparak mümkün...

 

Kendinize güvenin

Kendi sınırlarını bilen, kendi karakterini, zayıf ve güçlü yanlarını tanıyan ve bunları olduğu gibi kabul eden kadınlar erkekler için her zaman çekicidir. Sizin kendi değerinizin farkında olup kendinize güvenmeniz onu da etkileyecek ve sizin hakkınızda olan düşüncelerini olumlu yönde değiştirecektir.

 

Eğlenceyi ön planda tutun

Hem kendiniz hem de onun için eğlenecek aktiviteler ya da anlar yaratın. Mutluluğunuza önem verin. Erkekler eğlenmeyi bilen kadınlar ile daha çok vakit geçirmek ister.

Gizemli olun

Sizi merak etmesine izin verin. Bunun için özel bir çaba sarf etmeyin ancak hayatınız ile ilgili her detayı paylaşmayın. Böylece sizin sürprizler ile dolu olduğunuzu düşünecek ve daha çok merak edecek.

İyi bir dinleyici olmak

Onun problemlerine kulak verin ve oldukça anlayışlı davranmaya çalışın. Problemleri için çözümler üretin ancak yargılamayın.

 

Gülümseyin

Pozitif enerji erkekler için başlı başına bir vazgeçilmez. Bu neden ile bol bol gülümseyin. Doğal olun. Pozitif enerjinizi onun da hissetmesine izin verin.