Son dönemlerde günlük hayattan özel davetlere kadar her alanda kullanılan ve tek bir parçayla şık olmanızı sağlayan saten elbiseler bu yaz da çok popüler! Peki saten elbise nasıl kombinlenir?

2019 İlkbahar-Yaz trendleri arasında yeniden kendini göstermeye başaran ve günlük hayattan özel davetlere kadar her alanda kullanılan, tek bir parçayla şık olmanızı sağlayan saten elbiseler çok popüler. Sizin için gündüzden geceye saten elbiseleri nasıl kombinleyeceğiniz hakkında bilgiler ve örnek modeller paylaştık.

Spor bir kombin elde edin

Dolabınızda bulunan saten elbiseleri sadece gece veya özel davetlerde kullanmak zorunda değilsiniz. Elbisenizin altına tişört giyerek ya da spor ayakkabı ile kombinleyerek bu görünümü elde edebilirsiniz.


Günlük hayata uyarlayın

Saten elbisenizin üzerine bir kot ceket atarak günlük hayata uyum sağlayabilirsiniz.

İnce askılı olmasına gerek yok!

Saten elbiseler genellikle ince askılı olur. Ancak günlük hayatta, ofise giderken ya da yemeğe giderken de bu model saten elbiseler tercih edebilirsiniz.


Saten yüksek bel eteklerinizi elbiseye çevirin!

Dolabınızda nasıl giyeceğinizi bilmediğiniz yüksek bel saten eteğiniz varsa, üzerine ister basic bir tişört çekin ya da askılı bir bluz!

Takım satenler bu yıl da çok konuşulacak

Saten elbise yerine takım elbiseler de kullanabilirsiniz. Sizi olduğunuzdan cool gösterecektir.


Klasiklerden vazgeçmeyenler için...

Saten elbise giyerken rengini göz alıcı seçerseniz, sizin için artı bir puan oluşturacaktır. Topuklu ve saten elbisenizle geceye, davete ya da akşam yemeğine gidebilirsiniz.

Zarif görünmek isteyenlerin tercihi saten elbise oluyor

Göz alıcı pembe tonları, gece tüm ilginin üzerinizde olmasını sağlayabilir.