Bazen yapacağımız küçük değişiklikler kıyafetlerimizde büyük bir fark yaratabilir. Gardırobunuzun kapılarını açıp; farklı ve çatışan renklerde kombinler yapın! İşte klasik renk kombinasyonlarından havadar pastellere kadar, kombinlerinizde deneysel olmanız için size ilham verecek renk ve tonları...

 

Mor ve leylak

Listemizi yapmak için en zamansız renk eşleştirmesi her zaman trend renkler arasında kendine yer bulan mor ve lila! Mor, bu senenin de en iyi renk trendlerinden biri. Genellikle bölücü olmasına rağmen yine de tercih edilen mor ve leylak tonları kombinlerinize hem elegan hem de eğlenceli bir hava katacak.

 

Bisküvi ve sakız!

Bej ve deve tüyü rengi tonları, parlak pembe tonlarının canlı parlamasını nötralize etmeye yardımcı olur.

 

Çikolata ve krema

Şu anda moda çevrelerinde çok popüler olduğu bilinen bir başka renk eşleştirmesi; her daim zengin havasını koruyan kahverengi ve taze krem tonları!

 

Adaçayı ve limon

Pastel tonları her zaman baharın geri dönüşünü kutlayan renkler arasında yer alır. Adaçayı yeşili bu senenin en trend renklerinden biri olacak. Elbiseler, pantolonlar ve aksesuarlar; adaçayı yeşilinin tatlı ruhunu yansıtmak için güzel bir araç olacak.