Bir kadın senden hoşlanıyorsa bunu apaçık belli eder. Bunu anlamak için fazla zorlanmaya gerek yok. Nasıl mı? İşte cevabı…

Kadınların her bakımdan bilinmeyenli denklem olduklarından yakınır erkekler. Aslında işin özü kadınları anlamak basit belirtilerden geçer. Bir kadının sizden hoşlandığını anlamakta bu belirtilerde saklı. Belirtiler çoğaldıkça denklem çözülmeye başlanır. Ve sonuca yaklaşılır.

Hoşlanma belirtilerini anlamak hiçte zor değil

Bir kadın sana gülümsüyor ve iletişim kurmak için çaba gösteriyorsa bu bir hoşlanma belirtisidir. Gözleri hep sizin üzerinizdeyse bu hoşlanma belirtisinin en can alıcı noktasıdır. Gözler işin içine girdiyse fazla düşünmeye gerek yok.  Bu kadın senden kesinlikle hoşlanıyor.

Hoşlanan kadın nasıl davranır?

 

Kadınların davranış biçimleri aslında her şeyi ele verir. Hoşlanan bayan gülümser, konuşur, hareketler canlıdır. Somurtmak içinden gelmez. Sürekli konuşur, konuşurken saçlar düzeltilir, kıyafetler çekiştirilir. Beden dilinden çok az anlayan bir erkek bile karşısındaki kadının sizden hoşlandığını çabucak kavrar. Beden dili deyip geçmeyin aslında bir çok belirti beden dilinde saklı. Eğer bir kadın hoşlanıyorsa bu sesine de yansır. Heyecan yaptığından ses dalgalanır. Sizden hoşlanıp hoşlanmadığını anlamanın diğer yolu ise siz konuşurken duruşunuzdan ve hareketlerinizden sizinle özdeşleşip özdeşleşmediğine bakmak. Sürekli size hak veriyor, konuşmayı can kulağı ile dinliyorsa cazibenize kapılmış demektir.

Hoşlanma belirtileri ve testler

 

Testlerde artık erkeklerin işini kolaylaştırıyor. Teknolojinin bu kadar yaygın olmadığı dönemlerde gelenekselleşmiş testlerimizde vardı; Papatyalar… Seviyor mu?, Sevmiyor mu?, Hoşlanıyor mu?, Hoşlanmıyor mu? Artık devreye teknoloji giriyor. Teknolojinin bu kadar yaygın ve yoğun bir şekilde kullanılmasının meyvesi olarak yapılan testler artık ilerde doğacak büyük aşkın temellerini atıyor. Artık hiçbirimizde çaresizlikten yakınmamalıyız değil mi? Bu kadar ayrıntıdan sonra hoşlandığını anlamak zor değil, bundan sonra her şey senin elinde…