Erkek arkadaşınız ya da eşiniz olabilir. Bu sınırlamayı koymak önemli değil, sonuçta bir ilişkiniz ve karşınızda geçinmeniz gereken bir erkek var. Erkek erkektir, bu evlendiği zaman da değişmez. Sadece yaşanmışlıklarınız arttığı için size değişmiş olarak gelir. Eğer erkek arkadaşınızı mutlu etmek istiyorsanız ona sevginizi gösterin. Erkeklerin her ne kadar bu konuda vurdumduymaz davranıldığı görülse de aslında sizin sevginize oldukça muhtaçtırlar. Onlardan esirgemediğiniz sevginiz onu mutlu edecektir.

Bunu kabullenmelisiniz, yoksa hiçbir zaman mutluluğu yakalayamazsınız: Bir erkek ve kadın aynı değildir. Sizin ona yaptıklarınızın aynısını karşı taraftan beklerseniz, çok beklemiş olacaksınız. Kadınlar çoğunlukla erkeklere göre daha fedakar ve sürekli ilgi vericidir. Sizin ona kepçelerce verdiğiniz ilgi size ancak tatlı kaşığı ile dönüş yapacaktır.

Erkekler Nasıl Mutlu Olur?

Eğer sevgiliniz sizi seviyorsa her daim yanınızda mutlu olacaktır. Yeter ki onu bunaltıp sürekli sevgisini ispat etmesini beklemeyin.

 

Erkeklere Nasıl Davranmak Gerekir?

Sevgilinize zaman ayırın, her şeyi ondan beklemeyin. Onun sizin elinizi tutması yerine siz onun elini tutun.

Onunla buluştuğunuz zaman ona ilginizi gösterin. Erkekler için dokunsal hisler önemlidir. Ona sarılın ve ellerini sımsıkı tutun.

Ona sürekli dokunsal bir temasta bulunun. Bu ona onu ne kadar çok sevdiğinizi gösterecektir.

Sevdiğinize eş olun yani onun ilgi alanlarıyla ilgilenin. Onun sevmiş olduğu değerleri bilin ve ona bu yönden yaklaşın.

Sevdiğinize zaman zaman ani ve küçük sürprizler hazırlayın. Bu onu heyecanlandıracak ve size karşı olan ilgisini artıracaktır.

Sevdiğinizi ihmal etmeyin, onu görmediğiniz zaman onu özlediğinizi hissettirin. Ona onu sevdiğinizi söyleyin.

Sevdiğinize ilgi gösterin ama bu ilginizin onu boğmamasına dikkat edin.