Erkekler kadınlara oranla hediye konusuna daha az takıntılıdır. Hatta hediye almasanız bile kadınlar kadar takıntı yapıp günlerce sürecek problemler çıkarmaz. Bu nedenle erkeğe alınan her hediye onun için makul bir değer taşır. Tabi hayattaki en büyük tutkusunu hediye etmediyseniz. Eğer en sevdiği şeyi ona hediye ederseniz, o makul bir değer taşıyan hediye, birden kutsal bir hediyeye dönüşebilir. İşte erkekler için kutsal bir değer taşıyan o beş hediye…

 

 

1. X-Box veya Playstation

Erkeklerin oyun düşkünü olduğu herkes tarafından bilinen bir gerçek. Eğer erkek arkadaşınıza hediye almak için iyi para biriktirdiyseniz kesinlikle almanız gereken hediyelerin başında X-Box veya Playstation geliyor. Bu hediyeniz erkek arkadaşınıza gelen diğer hediyelerden daha büyük bir değer taşıyacağı için o özel günü daha da özel kılabilirsiniz.

 

 

2. Sevdiği Takımın Forması

Erkekler futbol düşkünlüğüyle tanınır. Hatta çoğu fanatikliğe kadar uzanan bir tutku besler takımına karşı. Bu nedenle sevgilinizi kalbinden vurabileceğiniz en ideal hediyelerin bir diğeri de tutkusu olduğu takımın yeni sezon formasını almanız olacak. Bu formanın arkasına birde ismini yazdırırsanız ona kendinizi bu hediyeyle bir kez daha aşık edebilirsiniz.

 

 

3. Sevdiği Takımın En Önemli Maçına İki Bilet

Her takım senede birkaç kez sezona damga vuracak önemli maçlara çıkar. Bu nedenle sizde sevgilinize unutulmaz bir hediye almak istiyorsanız kesinlikle o maçlardan tekine iki bilet almalısınız. Futboldan anlamıyor bile olsanız beraber gideceğiniz maç onun için daha da değerli hale dönüşecek. Çünkü bir yanda sevdiği kadın diğer yandan tutkusu olduğu takımın olması her erkeğin yaşamak isteyeceği en iyi duygudur.

 

 

4. Son Çıkan iPhone Telefon

Popülerliği gün geçtikçe daha da artan iPhone telefonları, erkeklerin teknolojideki kalbidir. Özellikle teknolojiyi yakından takip eden bir sevgiliye sahipseniz ve birazda bütçeniz varsa kesinlikle almanız gereken hediye, özel bir kutuya hazırlanmış olan son çıkan iPhone telefondur.

 

 

5. Zippo Çakmak

Ateş gücün simgesidir. Bu nedenle erkekler sigara kullanmasalar dahi cebinde çakmak taşır. Orijinal bir zippo çakmak ile sevgilinize yanından ayırmayacağı bir hediye sunabilirsiniz. İsterseniz çakmağın üzerine beraber çekildiğiniz güzel bir resminizi koydurtabilir veya ikinizin adını yazdırabilirsiniz.