Bazen verdiğim tavsiyeler karmaşık olabilir ve bu karmaşıklık altında önemli noktalar kaybedilebilir. Bu yüzden bir özet olması amacıyla çekici bir erkek olmak için uygulamamız gereken 14 noktadan bahsetmek istiyorum. 

1. Rahat Ol

Bir kadınla tanışırken rahat olman lazım. Asla aşırı derecede enerji yüklü, oradan – oraya zıplar bir şekilde olmamalısın.

 Bir kızla konuşurken rahat olman, arka planda kıza muhtaç olmadığını ve onun onayını aramadığını gösterir. Bu da özgüvenli bir davranıştır.

 Rahat olmanın en kolay yolu da , bu rahatlığı kendi içinden almaktır. Böylece karşındaki kız sana olumlu bir tepki verirse, zaten rahat olduğun için bir problem olmayacaktır ama olumsuz bir tepki verdiğinde, sağlam durduğun ve tepkisiz kaldığın için, yine çekici bir davranış sergilemiş olacaksın.

 2. Yaptığın Hareketler İçin Asla Özür Dileme 

Yaptığın hareketler için asla özür dileme. Bir kızla tanışmak için, elini tutmak için, sarılmak için, iltifat etmek için ya da aklına ne gelirse… İçinden gelen sesi dinle ve yaptığın hareketler için asla özür dileme. 

3. Yüksek Sesle Konuş 

Yüksek sesle konuş. Bir grupta en yüksek sesle konuşan genellikle en çok sosyal değere sahip olandır. Dolaylı olarak da, diğerlerinin gözünde lider olarak gözükür. Eğer özgüvene sahip değilsen, yüksek sesli konuşmanın yanında konuşmazsın bile… 

4. Seksüel İlgini Göster 

Karşımızdaki kıza seksüel olarak ilgimizi göstermeliyiz. Eğer bunu yapmazsak, kız bizi ilgisiz olarak ve iyi çocuk olarak görür. Seksüel ilgimizi saklamak, karşı tarafın bizi sevmesine sebep olabilir ama asla çekicilik yaratmaz. 

Peki nasıl seksüel olarak ilgi gösteririz? Örnek olarak onunla normal konuşurken, masaj yapabiliriz. Konuşmanın en başında bir iltifat edebiliriz. Göz temasını tutarken, yavaş ve seksi bir şekilde konuşabiliriz. Bunların hepsi seksüel ilgi gösterir. 

5. Duygu Durumun İçinden Gelsin. 

Mutluluk içimizden gelir. Eğer kadınlarda mutluluğu arıyorsan, sonuç hüsran olacaktır. Bu tarz düşünce yapısıyla kızlarla iletişim kurmaya başlarsan, tanışma korkusu yaratırsın. Çünkü zihninde karşındaki kızdan onay almak, onun seni beğenmesini istemek vardır. Bu da korku yaratır. 

İşte bu yüzden, duygu durumun içinden gelmeli. Sonuçlara bağlı kalmamalısın. 

6. Sessizlik Sorun Olmamalı 

Normal konuşmalarda sessizliğın olması normaldir. Eğer bir kızla bu sessizlikler olmasın diye sürekli konuşuyorsan, kız bunu fark edecek ve seni heyecanlı olarak görecektir. Bu sessizlikleri avantaja dönüştürebiliriz. Sessizlik seksüel gerilim yaratmak için kullanılabilir. Yavaş konuşarak ve göz teması kurarak bu anlarda seksüel gerilim yaratabiliriz. 

7. Her Kızı Etkileyemezsin 

Her kızı etkileyemezsin ve bunu da kabul etmelisin. Bazı durumlarda kaybetmen gerekecektir. 

Eğer dışarı çıkıyorsan ve harekete geçiyorsun. Hayatının bu bölümünü düzeltmeye kararlıysan. Sonuçlar alacaksın. Kazandıkça da kendini iyi hissedeceksin.

8. Kızıştırmayı Öğren

Kızı kızıştırmadan olmaz. Dünyadaki en iyi konuşmacı, ilgi çekici bir insan olabilirsin. Ama bu seni sadece “hoş” yapar “seksi” yapmaz. Kadınlar onlara dokunduğunda azmaya başlarlar. Elinden tutmak, kulağına bir şeyler fısıldamak

9. Sana Oyun Oynamasına İzin Ver 

Karşılıklı flört etmek çok önemli. Sen flört ediyorsan karşıdan da flört gelmiyorsa, bu kızla birlikte olma şansın çok düşük. 

İletişimin belirli bir sürecinde mutlaka senin peşinden koşmalı. Bu da genellikle bağ kurma bölümünde olur. Bu bölümde 50/50 oranıyla hareket etmemiz gerekiyor. Burada kıza kendisi hakkında sorular soracağız ve onu daha yakından tanıyacağız. O da bizim hakkımızda sorular soracak. Bu da onun bize karşı oyun oynamasına izin vermek olacak. 

10. Samimi Ol

 Konuşmalar samimi ve içten olmalı. Benzer konular hakkında çok yazı yazmıştım. Tek bir cümleyle tekrar özetleyim. Kendi istediğin şeylerden konuştukça, samimi ve içten konuşursun. Eğer onu etkilemek için onun seveceği şeylerden konuşursan bu onu etkilemeye çalışmak olur ve kızlar bunu fark ederler. 

11. Ne Hissedersen Onu Hissederler

 Sen ne hissedersen, kız da onu hissedecek. Çoğunlukla seni dış görünüşüne, kelimelerine, statüne göre değil, bunların altında nasıl hissettiğine göre değerlendirecek. Kendini kötü hissedersen, o da hissedecek.

Spor yapmak, sağlıklı beslenmek, yeteri kadar uyumak, harekete geçmeyi bilmek, cesaretli olmak iyi hissetmeni sağlayacaktır. 

Eğlenceli ol ve sürekli gülümse. Hayatı ciddiye alma. Böyle olursan iyi duygular içinden dışarı yansıyacak ve kızlar da bunu fark edecek.

 

12. Mutlaka Yüz Yüze Tanış

Facebook ve benzeri yerleri unut. Oralar sadece tanıştıktan sonra işine yarar. Sosyal baskıyı hisset ve kendini ortaya koy. 

13. Israr 

Kadınların testlerine karşı ısrarcı ol. Bir kız seni test etmeye çalıştığında, görmezden geldiğinde, göz teması kurmadığında, bu durumlardan etkilenmezsen, kızın sana karşı olan çekiciliği de artacaktır.

 14. “Kusursuz” Olmaya Çalışma

 Doğal olmak ve “hata” yapmak çekicidir. İnsan olduğunu gösterir. Herşeyi iyi yapmaya çalışmak kızın karşısında robot gibi olmaktır.

 Hata yapmak kızın karşısında seni sevimli kılacaktır. Hata yapmaktan korkma.