Acil bir buluşma, son dakika ayarlanan bir akşam yemeğine davet edildiniz; gitmek istiyorsunuz ancak çeşitli "teknik" sorunlar mı yaşıyorsunuz? Dert etmeyin, bu 5 güzellik ürününüzü çantanızda bulundurduğunuz takdirde hiçbir sorununuz çözümsüz olmayacak!

 

 

Minik parfümler

Kokusunu çok sevdiğiniz ve güvendiğiniz iyi bir parfümü çantanızda mutlaka bulundurun. Bu parfümün size ağırlık yapmaması açısından küçük bir boy olmasını tercih etmeniz önemli nokta.

 

 

Tıraş bıçağı

Bazen umursamayabiliyoruz, e haklıyız da, ancak acil bir buluşmada her kadının başvurduğu, olmazsa olmazlarımız arasında yer alan tıraş bıçaklarını çantanızdan bizce eksik etmeyin.

 

 

Kırmızı ruj

Makyaj malzemelerinizi her gün yanınızda taşımanıza gerek yok ancak çantanızda olmazsa olmaz bir makyaj malzemeniz var: Mat kırmızı ruj.

 

 

Nemlendirici krem

Ruj sizi kurtarır ancak cildinizin canlı bir görünüme kavuşması için mutlaka güvendiğiniz bir nemlendirici kreme ihtiyacınız olacaktır.

 

 

Saç bakım ürünü

Saçlarınız biraz mat ve sönükse tüm ışıltınız gölgede kalabiliyor. Işıltınız gölgelenmesin diye sönük saçlarınızı hareketlendirecek saç bakım ürünlerine çantanızda mutlaka yer verinç